Mamy przyjemność przedstawić Państwu propozycję współpracy, która obejmuje zarządzanie nieruchomościami i prowadzenie księgowości wspólnot mieszkaniowych.

Przedstawiamy zakres świadczonych przez nas usług oraz ich przykładową cenę.

Korzyścią płynącą z przyjęcia naszej oferty jest profesjonalna obsługa w przedstawianym zakresie oraz interesująca oferta cenowa. Zapewniamy stabilność i kompetencję. Cechuje nas dążenie

do kompromisu wszędzie tam, gdzie jest to możliwe. Zawsze budujemy dobre relacje z Zarządami wspólnot mieszkaniowych oraz wszystkimi właścicielami.

Doskonale znamy specyfikę wspólnot mieszkaniowych wiedząc, że każda z nich jest unikalna. Jesteśmy elastyczni i otwarci.

Uważamy, że wybierając naszą firmę będziecie Państwo w pełni usatysfakcjonowani i przekonani
o dokonaniu dobrego wyboru, co zaowocuje długoletnią współpracą. Gwarantujemy Państwu usługi na wysokim poziomie.

Staramy się zapewnić komfort i bezpieczeństwo zamieszkiwania w każdym budynku, znajdującym się pod naszą opieką. Pomagamy właścicielom nieruchomości w podejmowaniu właściwych decyzji. Doradzamy jak ograniczyć koszty utrzymania nieruchomości wspólnej. Wszystko robimy po to, aby zmniejszyć obciążenie finansowe właścicieli wynikające z utrzymania swojej nieruchomości.

Osoby zatrudnione w firmie posiadają wieloletnie doświadczenie w zarządzaniu i administrowaniu nieruchomościami oraz prowadzeniu księgowości poparte odpowiednimi licencjami.

W ramach zarządzania i administrowania nieruchomościami oferujemy Państwu między innymi wykonywanie następujących czynności:

  • administrowanie i zarządzanie nieruchomością z obsługą księgową,
  • pilnowanie utrzymania płynności finansowej w tym między innymi przeciwdziałanie zaległościom płatniczym,
  • współpraca z firmami które utrzymują czystość i zapewniają obsługę techniczną wspólnot,
  • cykliczną obecność administratora w celu kontroli czystości oraz stanu technicznego urządzeń w budynku,
  • przeprowadzanie remontów po uprzednim zatwierdzeniu przez właścicieli planu, finansowego Wspólnoty oraz wybraniu najkorzystniejszej oferty spośród wykonawców
  • gwarantujemy wyspecjalizowany nadzór techniczny w trakcie przeprowadzania inwestycji budowlanych.